Proszę wypełnić


Imię i nazwisko:
Email lub telefon:

a pracownik biura skontakuje się z Państwem lub proszę zadzwonić:

601 550 768

22 lat na rynku

Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności z dziedziny księgowości i finansów, pozwala nam na zajmowanie się niemalże wszystkimi sprawami księgowymi, jakie są wymagane przez Państwa przedsiębiorstwo. Nasze głębokie zaangażowanie w każdą prowadzoną firmę, gwarantuje Państwu pełne zadowolenie z naszych usług. Skontaktujcie się Państwo z nami, a przekonacie się, że warto powierzyć nam sprawy związane z rachunkowością.

Zespół

Firma składa się z trzech doświadczonych i dobrze wykwalifikowanych księgowych. Taki układ w biurze daje możliwość zsynchronizowanej i uzupełniającej się pracy, co korzystnie wpływa na obsługę klientów naszego biura rachunkowego. Poza pozyskiwaniem doświadczenia i wiedzy z prowadzonej działalności, korzystamy z możliwości pozyskiwania dodatkowej wiedzy poprzez udział w szeregu szkoleń i meetingów księgowych - bazujemy zawsze na najnowszej wiedzy i idziemy z duchem rozwoju.

Zaplecze techniczne

Dostęp do najnowszych technologii oraz oprogramowania, skutecznie wspomaga naszą pracę, przez co jesteśmy jeszcze bardziej skuteczni i dokładni. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów, jak również pozwala czerpać nam samym radość z wykonywanej pracy. Wykorzystując łącza internetowe szybko możemy złożyć określone deklaracje w ZUSie oraz umożliwia to ciągły kontakt z obecnymi jak i potencjalnymi klientami.

Organizacja i archiwizacja

Duży nacisk kładziemy na organizację pracy i utrzymanie ładu w dokumentacji, która jest nie lada wyzwaniem w biurach rachunkowych. Dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę, wszelkie dokumenty są idealnie posortowane i pokatalogowane. Uzyskujemy w ten sposób szybki dostęp do danego zbioru, co w nagłej sytuacji jest olbrzymim ułatwieniem w rozwiązaniu aktualnego problemu. Nasz porządek = Wasz porządek.

Szefowa z 22-letnim doświadczeniem

Sam tytuł już mówi za siebie, że trafili Państwo na stronę internetową biura, które jest pod dobrą opieką, doświadczonej osoby. 22 lat na rynku księgowym, duża ilość prowadzonych firm, praktyczna wiedza z wielu dziedzin finansów i rachunkowości oraz sympatyczny kontakt z klientem. Tym wszystkim cechuje się Janina Jaworska założycielka i księgowa biura rachunkowego w Szczecinie na ulicy Lednicka 6d.